Тамада - господиня свята

Тамада - господиня свята

Тамада чи ведущий потрібен для будь-якого свята

Тамадою прийнято називати людину, яка проводить захід або торжество. Це може бути весілля, день народження, ювілей. Найчастіше тамаду обирає сам винуватець торжества або його організатори. Ведучий на весілля бере на себе відповідальність за проведення заходу, організовуючи його розважальну частину.

Для того, щоб свято пройшло вдало, потрібно правильно вибрати тамаду - професіонала. Його головне завдання зробити справжнє і незабутнє свято для всіх гостей і винуватця торжества. Будь-який банкет або застілля без тамади проходить нудно, нагадуючи звичайне застілля, на якому всі безладно виголошують тости і поздоровлення. Завдання ведучого зробити свято впорядкованим.

Він повинен розуміти коли прийшов час для привітань і проголошення тостів, коли потрібно запросити гостей на танцювальний майданчик для проведення конкурсів. Коли потрібно включити ту чи іншу музику, де потрібно потанцювати, а де і заспівати. Тамада не соромлячись показує приклад для оточуючих, заряджаючи їх хорошим настроєм.

Ведучий повинен не тільки вести захід, але і брати участь в добірці музики, яка повинна служити доповненням до даного свята. Він сам регулює гучність музики, роблячи її тихіше, коли підіймають тости, і вимовляють привітання і голосніше на конкурсах і дискотеці. Арсенал музики повинен бути заздалегідь підготовлений.

Вибираючи тамаду слід звернути увагу на його голос. Він повинен бути гучним і красивим без дефектів мовлення. Тамада повинен напам'ять знати сценарій, щоб не дивитися в листок. Він повинен добре виглядати, характеризуватися чудовим гумором, вміти робити імпровізацію і заводити гостей. Він повинен стежити за проведенням заходу, охоплюючи весь кругозір гостей. І якщо ж десь, назріває конфлікт, він повинен зробити спроби для його усунення.

Він не повинен безмірно вживати спиртні напої і повинен виглядати так, щоб за ним було приємно спостерігати. Він не повинен нав'язувати гостям свої ідеї, якщо вони не хочуть брати участь в них. Якщо ж хтось із ваших гостей має стільки умінь і навичок, ви можете вдатися до його допомоги. Адже до знайомої людини все гості будуть розташовані набагато ближче, ніж до людини їх незнаючому. Запрошувати тамаду або не запрошувати на свято справа кожного. Для незабутнього свята, рекомендується звернутися до професійного тамади, який і зробить його таким.

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній