Лазерне шоу - що це і з чим його їдять?

Лазерне шоу - що це і з чим його їдять?

Світлодіодне шоу - яскраві і незабутні емоції

На сьогоднішній день, світлове шоу є досить популярним перформансом, головною «фішкою» якого є світлове обладнання. Використання таких світлових ефектів завжди дарує присутнім яскраві емоції і позитив на багато днів вперед.

Важливо розрізняти led show і фаєр шоу. Світловими виступами, присутні можуть насолоджуватися як на вулиці, так і всередині приміщення, що дуже зручно в зимовий період року. До того ж, ви можете орендувати світлове обладнання на цілий день і радіти різнокольоровими вогнями протягом усього свята. Вогняне шоу в цілях безпеки проводиться тільки на відкритому просторі.

Світлове шоу: головні різновиди

Лазерне шоу на весілля доступне кожному, хто хоче подарувати присутнім гостям незабутні враження. При цьому, такі виступи можуть бути різних типів:

  • неонове шоу - характеризується використанням лазера і дим-машини. Це дійсно грандіозне видовище, яке досягається шляхом розсіювання променів лазера після їх проходження через легкий серпанок;
  • світлодіодний балет - артистами виконуються різні гімнастичні та танцювальні номери. Даний виступ незабутній завдяки використанню реквізиту у вигляді спеціальних піксельних крил і віял, які змінюють колір. Таке шоу передбачає участь шести танцюристів і ще двох техніків.

Неонове шоу: широке використання на різних заходах

Світлодіодне шоу, безсумнівно, ідеально підійде як для весілля, так і для будь-яких інших свят.

Якщо говорити про дитяче свято, то, за допомогою світлового виступу, його можна максимально урізноманітнити. Для цього в програмі заходу використовуються різні мультиплікаційні образи у вигляді:

  1. Намальованих лазером рухомих іграшок.
  2. Професійних артистів в костюмах, які роблять світлове шоу за допомогою спеціальних реквізитів.

Світлодіодне шоу на весілля

Led show на весільну церемонію, також, стане величезним плюсом. Як вже було сказано, лазерне шоу в порівнянні з фаєр-шоу є абсолютно безпечним. Тому, перші користуються більшою популярністю і є модним трендом. Світлове шоу стане ідеальним варіантом в банкетних залах з відсутністю внутрішнього дворика і в холодну пору року, коли гостям не хочеться мерзнути на вулиці.

Крім цього, на весіллі таке шоу можна використовувати:

  • В якості самостійного номера, який включений в розважальну програму.
  • В якості підтримки весільних традицій у вигляді першого танцю, передачі сімейного вогню і зняття фати.
  • У танцювальній частині свята для того, що б була присутня клубна дискотечна атмосфера.

Лазерне шоу на весілля ціна

Лазерне шоу замовити ви можете в івент-агентстві «Каприз». Організатори забезпечать Вам якісне світлове шоу з використанням професійного устаткування, що є абсолютно безпечним. Завдяки різним світловим ефектам, гості будуть в захваті від побаченого.

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній