Спецефекти на весілля

Спецефекти на весілля

Які вибрати спецефекти на весілля?

Що потрібно зробити, щоб ваше весілля запам'яталося на все життя? Більшість молодят хочуть організувати оригінальне торжество з неповторною концепцією. Івент-агентство «Каприз» допоможе вам в цьому. Ми маємо великий досвід по розробці і реалізації унікальних весільних церемоній. Застосовуються найрізноманітніші спецефекти, правильно підібрані в певні моменти торжества. І не має значення, масштабне свято або камерне на кілька людей, організатори Каприз привнесуть в цей день яскраві фарби.

Спецефекти на весілля додадуть велич святу і підкреслять його неповторність:

 • салютом з конфетті можна вітати наречених після виходу із ЗАГСу;
 • ніжний і зворушливий перший танець з ефектом «важкого диму» додасть легкості і зворушливості;
 • генератор мильних бульбашок дуже до речі використовувати під час проведення різних конкурсів або фотосесії;
 • і, звичайно ж, кульмінаційний весільний феєрверк з несподіваними елементами.

Генератор холодного диму: специфіка використання

Важкий дим - дуже поширений і романтичний весільний ефект. Після торжества гості із захопленням говоритимуть: «Вони немов парили в хмарах!». Створити таке диво можливо за рахунок спеціальних генераторів холодного диму. В результаті, виходить низько стелиться білий дим щільної консистенції на висоті від 30 см до 1 м. Використовуються машини «сухого» льоду, що гарантує гарну щільність диму, який не розсіюється навіть від невеликого протягу. Важкий дим можна з легкістю забарвити в будь-який колір за вашим бажанням за допомогою світлоприладів.

Фаєр шоу: сфери застосування

Вогняне шоу являє собою творчий виступ невеликої групи на вулиці із застосуванням вогню. Такий виступ відбувається по заздалегідь відрепетируваній програмі.

Сценарій фаєр-шоу включає постановки в сценічних костюмах з використанням відповідної музики. Посилити ефект виступу можна за допомогою акробатичних трюків або піротехніки.

Перед тим, як замовити шоу програму на весілля подивіться відео вогняного шоу в різних виконаннях.

Світлове шоу: основні типи

Такого роду спецефекти для весілля передбачають використання спеціального світлового обладнання. Це можуть бути:

 • світлодіодні стрічки;
 • лазери;
 • піксельдіоди і ін.

Весільне лазерне шоу - це остання тенденція. До того ж, абсолютно безпечна. Тому, воно добре підійде, якщо на місці проведення немає внутрішнього дворика або ж весілля проводиться взимку. Відмінним поєднанням є використання важкого диму або мильних бульбашок разом з різнокольоровими лазерами.

Спецефекти на весілля ціна

Замовити весільні спецефекти ви можете в креативній студії «Каприз» за прийнятною ціною. Фахівці компанії гарантують високу якість пристроїв, безпеку і масу незабутніх емоцій. Агентство організовує для вас:

 1.  Ефект важкого диму,
 2.  Світлове шоу,
 3.  Конфетті,
 4.  Ефект мильних бульбашок,
 5.  Феєрверк і т.д.
Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній