Організація весілля від початку до кінця

Організація весілля від початку до кінця

Весілля під ключ - відмінне рішення для молодят

Сьогодні є безліч компаній, які займаються комплексною організацією і проведенням весільних церемоній. Але не завжди замовник отримує те, на що розраховував. Якість послуг, що надаються залежить від досвіду співробітників весільного агентства, відповідальності виконання поставлених завдань. Вартість в основному залежить від обсягів виконаних робіт і розцінок задіяних підрядників.

Замовити комплекс послуг з обслуговування весілля можна в агентстві «Каприз». Організатори івент агентства ось уже на протязі 11 років займаються проведенням подібних церемоній і, тому, мають величезний досвід, сотні задоволених клієнтів і само собою, солідну базу контактів музикантів, декораторів, фотостудій, відеооператорів на весілля і т.д. Будьте впевнені, що ви отримаєте цілий пакет рекомендацій щодо організації вашого весілля.

Сценарій на весілля - невід'ємна частина підготовки

Програма весільної церемонії розробляється на перших етапах організації і потрібна, щоб уникнути неприємних несподіванок. Організатор весілля від креативної компанії Каприз може вам запропонувати традиційний сценарій весілля або ж скласти абсолютно новий з урахуванням ваших індивідуальних побажань. Ви, разом з організаторами, попередньо погоджуєте всі моменти торжества. Подальшим вибором виконавців і контролем виконання займається весільний координатор.

Ведучий на весілля - запорука успішної весілля

Головною людиною вечора, після молодят, є тамада на весілля. Він дотепний, харизматичний, веселий. Його головне завдання полягає в органічному поєднанні всієї весільної програми і застілля, конкурсів та обрядових дій. Ведучий повинен дати можливість кожному бажаючому сказати тост, а також швидко приймати рішення в разі виникнення будь-яких форс-мажорних обставин. Тамада зустрічає молоду пару і гостей, розважає публіку під час застілля і красиво завершує вечір.

Прикраса залу на весілля

Все менше поширеними стають традиційні весілля. На сьогоднішній день кожен хоче привнести щось своє, бути оригінальним і неповторним. І тут важлива кожна деталь, особливо, правильно підібраний стиль і оформлення. Івент-агентство Каприз пропонує:

  1. Прикраса залу на весілля текстилем і квітами;
  2. Підсвічування інтер'єру;
  3. Декор повітряними і світяться кулями.

Ви також можете замовити спецефекти на весілля, орендувати тент, спеціальний подіум, а також фото-зону, де буде проводитися весільна фотосесія та багато іншого.

Музиканти на весілля - без них не обійтися

Дуже важливо підібрати гарний музичний супровід. Весільні музиканти створять відмінний музичний фон під час застілля або конкурсів, розвеселять гостей на танцполі, створять справжню атмосферу свята. Креативна студія Каприз пропонує:

  • Діджеїв на весілля;
  • Кавер-групи;
  • Вокалістів;
  • Зірок естради;
  • Живу музику.

Ми розповімо про плюси і мінуси кожного, але вибір, звичайно ж, завжди буде за вами.

Весільний координатор

Складно уявити цей день без розпорядника весілля. Він найкращим чином організує всі процеси, проконтролює, чи вчасно приїдуть і зроблять свою роботу всі підрядники. У процесі організації координатор подбає про кожну деталь і кожного гостя. А ви будете просто насолоджуватися!

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній