Корпоратив: що потрібно знати при організації свята

Корпоратив: що потрібно знати при організації свята

Проведення корпоративів: тонкості проведення мироприємства

Корпоративні посиденьки - ось як більшість жартує з приводу цих заходів, оплачуваних компанією. Звичайно, якщо просто організувати банкетний стіл, дати можливість співробітникам насолоджуватися алкоголем і їжею без будь-яких активностей, то результат очевидний. Тільки при правильному професійному підході, організація корпоративів стає як тренінг по згуртуванню команди.

Івент-агенція «Каприз» впевнене, що на тлі непорозумінь і втоми, грамотно вибудувана корпоративна культура позбавляє компанію від багатьох нав'язливих проблем. А різного виду свята позитивно впливають на загальну колективну атмосферу, і, звичайно ж, роботу. У нас за плечима 10 років досвіду і ми готові поділитися з вами професіоналізмом, відповісти на найбільш хвилюючі питання.

Організація корпоративних свят: креативна частина події

Підготовка починається з ідеї. Важливо розділяти, при цьому, види корпоративів: чи це вечірка для партнерів або ж «своїх». Для чого це робити? У першому випадку гостями є клієнти, а в другому - співробітники і їх сім'ї. Якщо ви змішайте два типи, то навряд чи буде досягнута мета і подія вийде неефективною.

Успішне проведення корпоративів залежить від наступних факторів:

 • кількості запрошених;
 • бюджету; 
 • часу проведення; 
 • приводу;
 • процентного співвідношення жінок і чоловіків.

При розробці сценаріїв радимо відійти від типових застарілих програм. Відмовтеся від шаблонів і візьміть приклад із західних країн, де дуже розвинена сфера подієвого маркетингу. Вони детально планують, не примушуючи співробітників відвідувати свято. Рекомендуємо не шокувати гостей шоу-програмами.

Організація корпоративних заходів передбачає церемонію нагороджень. Не нехтуйте тим, щоб похвалити колектив за їх внесок в розвиток фірми. Зробіть людям презенти у вигляді фірмових фігурок, премій, грамот і т.д.

Важливим фактором успіху вечірки є ведучий на корпоратив. Він задає тон урочистості, підтримує невимушену атмосферу, жартує, допомагає уникнути незручних пауз і ситуацій.

І нарешті, ви повинні подбати про вдале завершення свята. Це може бути урочиста промова або феєрверк. У всіх залишаться приємні спогади після такого вечора.

Організація корпоративів: святковий стіл

При підготовці банкету, радимо подбати не тільки про смачні закуски, але і про стильне оформлення. Навіть звичайні і традиційні страви з витонченою подачею перетворять святковий стіл на щось неймовірне. Кухня, звичайно ж, повинна поєднуватися із загальною концепцією і типом заходу.

Корпоративи на виїзді з міста або на природі є відмінним приводом, щоб відволіктися від однотипних буднів і суєти. Якісний сервіс за межами готелю, ресторану, можливий якщо скористатися послугами кейтерингу.

Замовити організацію корпоративних заходів

Замовити послуги event-агентства «Каприз» для проведення колективних свят ви можете, зайшовши на сайт в розділ Корпоратив. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Займаємося організацією урочистостей будь-якого об’єму і бюджету по наступним приводам:

 1. Професійне свято;
 2. Тімбілдинг;
 3. Релігійне і державне свято;
 4. Ювілей компанії;
 5. Відкриття нової філії / офісу;
 6. Новорічний корпоратив;
 7. Святкування нагородження компанії на національному / міжнародному рівні та ін.

Натхнення вам і приголомшливий вихідних!

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній