На що звертати увагу, вибираючи event-агентство?

На що звертати увагу, вибираючи event-агентство?

В руках умілих фахівців організація свят перетворюється на ціле мистецтво. Це досить серйозний процес, який вимагає сумісної роботи і терпіння. Event маркетинг, на сьогодні, дуже швидко розвивається. Запити на проведення приватних свят, ювілеїв, корпоративів зростає з кожним днем.

Дана сфера послуг користується популярністю і тому, все частіше з'являються нові агентства, які квапляться задовольнити будь-які запити клієнтів. Ми бажаємо застерегти Вас і розповісти про те, як потрібно підбирати виконавця, який буде створювати Ваш незабутній день - чи це організація весілля, презентації або дня народження. Ми також розповімо Вам переваги і вигоду роботи з нами.

Агентство з організації свят: важливі фактори при виборі

 • В першу чергу, зверніть увагу на те, скільки років існує студія. Від цього безпосередньо залежить якість послуг, що надаються. Спеціаліст з великим досвідом роботи може передбачати і порекомендувати те, що молодий і навіть талановитий, не завжди. Навіщо ризикувати? Краще зайвий раз перестрахуватися.
 • Офісне приміщення. Якщо Вам на питання «Чи можна до Вас приїхати?», відповідають, що працюють в скайп-режимі або переїжджають, тоді Вам слід насторожитися і краще пошукати інше агентство.
 • Інтернет-платформа і групи в соц. мережах. Порядні студії завжди дбають про свою репутацію та імідж. Логотип, фірмовий стиль, красивий дизайн, читабельний контент і добре представлені послуги - це все повинно бути на сайті. Обов'язково зайдіть в розділ Блог і почитайте матеріали, які там публікуються. Блог не може мати порожніх сторінок, статті повинні завжди оновлюватися, бути професійно складеними.
 • Наявність портфоліо. Фото і відео матеріали з проведених подій точно повинні бути представлені на сайті. Клієнт завжди зможе подивитися готові приклади і вирішити чи підходить йому даний організатор.
 • Присутність партнерів. На офіційній сторінці обов'язково повинні бути представлені списки фірм, які співпрацюють з агентством. Якщо назви популярні і широко відомі, тоді впевнено можна сказати, що це авторитетна студія.
 • Завжди уточнюйте підрядників агентства. Адже над створенням шедевра працюють не тільки івентори, але і відеооператори, флористи, ведучі, фотографи, артисти, декоратори, музиканти та ін. На рекламній платформі повинен бути каталог з інформацією для презентації.

Чому event-агентство «Каприз»?

 1. Студія «Каприз» на рику вже більше 10 років. Це і досвід, і якісний сервіс, і надійні партнери, а також підрядники. Клієнт для нас тільки з великої літери.
 2. Сильна спрацьована команда професіоналів. Над розробкою концепції свята працюють всі, оскільки ми цінуємо внесок кожного співробітника. Тому кожен новий сценарій виходить індивідуальним.
 3. Головна місія - реалізація Ваших завдань, ідей. Ми переживаємо за успішний результат так само, як і Ви. Оскільки від цього, безпосередньо, залежить звернетесь Ви до нас знову чи ні.
 4. Організатори можуть працювати в режимі нон-стоп. Розуміючи покладені надії і всю відповідальність, ми займаємося проведенням свят по максимуму.
 5. Реалізовані івенти (фото і відео матеріали) Ви завжди можете подивитися в портфоліо нашого сайту.

Звертайтеся в агентство «Каприз» і ми забезпечимо Вам і вашим гостям незабутні моменти життя!

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній