Весілля Олександра та Наталії

Весілля Олександра та Наталії

відео

фото

      Весілля дорослої пари для івент-агенції «Каприз», як і для наших організаторів - це свого роду іспит, тут потрібно проявити максимум уваги і підкреслити тонкощі харизми нареченого і нареченої. На такому святкуванні можна обійтися без викупу нареченої і інших атрибутів, супутніх традиційної весільної церемонії, але може додатися лаунж-зона, вечірня виїзна церемонія, світлове оформлення локації на вулиці, послуги кейтерингу, караоке, проекції на торт, оренда подіуму або тенту і т. п.
     Ми вже не перший раз працюємо з парами у яких шлюб після тридцяти - це коли пара вже впевнено стоїть на ногах і може самостійно приймати рішення, як організувати реєстрацію шлюбу, де відсвяткувати, які будуть розваги на весіллі, подарунки та інше, а координатор від «Капризу» допоможе проконтролювати виконання послуг на весіллі.
     І як показує практика, багато жінок для такої весільної церемонії вибирають красиві і елегантні весільні сукні різного кольору і відтінків: все залежить від стилю і смаку нареченої, а також від масштабності весільної церемонії. А замість фати нареченої дуже часто використовують елегантні капелюшки з повітряної вуаллю, а також - квіткові композиції, вплетені в зачіску, діадеми або тіари, які є прекрасним оригінальним доповненням до весільного образу нареченої.
    Для того, щоб визначитися з місцем проведення такого весілля, як у Олександра і Наталії, ми вибрали стиль розважальної програми і весільних конкурсів, декор і тільки потім ми визначилися з місцем, де можна провести таке торжество !!! - це одна з головних відмінностей від молодіжних весіль (спочатку ресторан, тамада, музика, а потім все інше).
   Так ось про весілля Олександра і Наталії на затишному майданчику в одному із заміських ресторанів Рівного. Розташувавшись в тіні дерев, на прекрасній лоджії на березі водойми, свічки і тепле світло, мінімалістична і елегантна зона церемонії - інтимне і сімейне свято далеко від міської суєти. Текстиль від декораторів «Фатин» та флористика від «Лафлёр» вирішила багато в цьому весільному оформленні.
   І не дивлячись на те, що ми дотримувалися класичних, і я навіть сказав би природних відтінків - це свято придбало те звучання, вид і ту індивідуальність про яку всі мріють. І начебто класика, а виглядає свіжою і унікальною! В черговий раз наша команда відпрацювала на всі 101% ;).

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній