Послуги діджея

Послуги діджея

Діджей на свято

Довірив музичний супровід професіоналу, ви можете бути впевнені, що все пройде на вищому рівні. Професійний діджей на весілля має досвід, який допоможе йому створити музичну програму, що відповідає запитам гостей і вписується в загальний настрій свята.

Головне вміння диск жокея - розставляти музичні акценти на святі. При цьому не треба бояться, що він буде грати те, що подобається тільки йому. Музичний плейлист буде складено в стилі, обраному замовником. Крім того, ді-джей грає весь час, ніяких перерв або пауз. А, якщо ви потрапили на свято, де є музичні паузи, то можете бути впевнені, що на диск-жокеї вони заощадили.

Справжній фахівець працює на власному музичному обладнанні. За кілька днів до свята повинна відбудуться зустріч або телефонна розмова, де dj дізнається музичні уподобання замовника, формат свята і кількість гостей. Ці відомості допоможуть йому скласти відповідний плейлист.

Крім того, напередодні свята диск-жокей проведе ревізію звуку в банкетному залі і вирішить чи потрібні додаткові колонки або світло. Все це, звичайно ж, буде також обговорено з замовником.

Не завжди клієнти можуть визначиться зі стилем музичного супроводу свята. В такому випадку, радять прослухати збірник найпопулярніших пісень за останніх п'ятдесят років. Там обов'язково знайдуться композиції, які вам сподобаються. Їх потрібно показати діджею. З огляду на це, він підбере музику для свята.

Діджей на весілля

У день торжества dj приїжджає в банкетний зал заздалегідь і проводить монтаж звукового та світлового обладнання. Потім перевіряє якість звуку. При використанні світлового оформлення, його працездатність також перевіряється і оцінюється.

Під час музичного вечора диск-жокей спостерігає за настроєм гостей. Музична пауза є неприпустимою вільністю. Музика може затихати на кілька секунд лише при зміні музичних треків. Ці моменти можна заповнити фанфарами, барабанним дробом, або іншими звуками, згідно до ситуації.

Музичний супровід весільного торжества потребує уміння підібрати фонову музику для застілля і проголошення тостів. Музика на тлі дозволить заглушити гул людських голосів і брязкіт посуду, а вчасно тостів створить необхідну атмосферу. Хороший діджей стане майстром вашого настрою.

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній