Як провести холостятську вечірку?

 Як провести холостятську вечірку?

Як весело провести парубочий вечір?

Весілля - це перехід в нове життя, доросле, сімейне, і, звичайно ж, хочеться попрощатися зі своєю юнацькою. Саме тому за традицією перед весіллям влаштовують парубочий вечір. Але і провести його треба правильно, щоб він також запам'ятався вам на все життя. Є кілька порад, як правильно святкувати парубочий вечір, які можуть стати в нагоді нареченим.

По-перше, ні за яких умов не влаштовуйте парубочий вечір за день до весілля. Зазвичай на цьому заході гуляють так, що на наступний ранок на одруженні можна відчувати себе некомфортно і можливо навіть не особливо добре, та й постійно дзиркаюча на вас наречена не внесе елемент романтики в церемонію. Краще провести його десь за три дні до весілля - встигнете і оговтатися, і час на остаточну підготовку буде.

Часто парубочі вечори проводять в барі або в ресторані, тому варто заздалегідь вибрати місце, де ви будете святкувати, замовити столики і узгодити програму. Якщо ж грошей у вас не так багато, то можна провести його і вдома, але тільки гори брудного посуду і те, що часто це переростає в банальне пияцтво, зовсім не на користь такого домашнього святкування. З іншого боку, простіше з фінансами, та й атмосфера дозволить гостям розкріпоститися. До того ж ви можете влаштувати концептуальну вечірку на ваш смак: піратську, мексиканську, ковбойську - наскільки у вас вистачить фантазії.

А якщо прості варіанти накшталт попередніх вас не влаштовують, то можна провести парубочий вечір в сауні. Головне, щоб не повторити потім долю головного героя фільму «Іронія долі, або з легким паром!».

Можна також запросити друзів в бар-караоке, щоб вдосталь поспівати холостяцькі пісні і випити за майбутнього чоловіка. Така розвага останнім часом стала досить поширеною, і все більше парубоцьких вечорів проводять саме там.

Любителям екстриму можна порадити популярні зараз парубочі вечори на пейнтбольних змаганнях. У подібних баталіях можна згадати, що ти не тільки майбутній молодик, а ще й чоловік, а де бути чоловікам, як не в бою, хоч і безпечному? Головне, щоб після цього не залишилося синців, які на весіллі будуть виглядати дуже непривабливо.

Популярні парубочі вечори і просто на природі - можна згадати студентські роки (якщо вони вже пройшли) або просто відпочити на славу без турбот від сімейного життя.

Варіантів безліч, але якщо бажання і часу у вас немає, довірте це завдання професіоналам. Зверніться в агентство по організації і проведенню свят. Саме ці хлопці зроблять ваш парубочий вечір незабутнім і без наслідків!

У будь-якому випадку, що б ви не вибрали, все залежить не від місця, а від компанії. Запасіться хорошим настроєм і Ваш парубочий вечір пройде на ура.

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній