Найголовніша річ на весіллі - що це?

Найголовніша річ на весіллі - що це?

Як ви вважаєте, що є найголовнішим на будь-якому весіллі?

  • Якщо ви запитаєте фотографа, то він скаже, що фотографії
  • Видеограф відповість, що відео, це пам'ять, яка у вас залишиться на довгі роки
  • Розпорядник скаже, що головне, щоб все пройшло без запинки і неприємних ексцесів ...

Так, все це важливо, але найголовніше - це атмосфера. Найбільше запам'ятовуються не ті весілля, на яких була незвичайна стилізація, оригінальне плаття, нестандартне місце проведення або величезний бюджет. На першому місці то, чого не можна купити за гроші - це атмосфера свята. Справжні емоції, щирі почуття і настрій всіх гостей, і молодят зокрема, ось, що дійсно має значення!

Добре, коли всі гості почувають себе в своїй тарілці і поводяться природно. Таку затишну атмосферу неможливо купити за гроші або замовити у весільному агентстві. У чому ж секрет цієї особливої атмосфери?

Як зробити так, щоб на вашому весіллі була щира і душевна атмосфера?

Це можливо здійснити, причому зробити це не так вже й складно. На жаль, немає чарівної таблетки або одного єдиного способу, який можна застосувати і все запрацює. Потрібна атмосфера складається з численних маленьких дрібниць, які з'єднуючись воєдино, утворюють ефект синергії. Суммирующий ефект взаємодії багатьох чинників, дія яких значно перевершує ефект окремих компонентів. Простіше кажучи, 1 + 1 = 3. Чари починається ні на самому весіллі, а на етапі підготовки.

Важливо скласти грамотний план весільного дня. Коли ви будете складати список гостей, не вносьте в нього людей, які вам неприємні і які можуть зіпсувати вам весільний день. При виборі ведучого, звертайте увагу на те, наскільки людина відчуває грань і розуміє, коли потрібно помовчати. Є провідні, яких не заткнеш - говорить і говорить. Хороший ведучий знає, коли потрібно помовчати, а коли сказати правильне слово. При виборі будь-якого весільного фахівця, орієнтуйтеся на те, наскільки вам комфортно з цією людиною.

veduschij na svadbu

Для атмосфери на банкеті дуже важливий підбір музики. Крім того, важливу роль у створенні правильної атмосфери грає місце проведення весілля. Має значення, як гостей обслуговуватиме персонал, а також як гості будуть розсаджені. Якщо ви розставите столи незручно і неправильно розсадите гостей, то це негативно вплине на атмосферу свята. Ні одного способу, не можна просто замовити розпорядника і сподіватися, що він все зробить. Плануйте весілля з душею і у вас все вийде.

Щасливої вам весілля!

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній