Освітлення весільного залу

Освітлення весільного залу

Навіщо вам потрібен світловий декор

Світловий декор - це спосіб створити фон для текстильного оформлення. Зал має заливку світлом відразу набуває розкішний і казковий вигляд. Навіть, якщо ви бачили зал для торжества не один раз, то з підсвічуванням він стане зовсім іншим. Наявність професійного світла позитивно позначиться на якості фотографій і весільного відео. Повірте, спочатку фотограф буде задоволений умовами роботи, а потім ви і ваші гості - результатом. На знімках ви будете виглядати природно, без тіней під очима або надзвичайно білої шкіри. Професійно виставлене світло також впливає на настрій гостей. Надзвичайно яскравий флуоресцентний світло може викликати головний біль, а від дуже слабкого потягне в сон. Уникнути таких крайнощів можна правильно розставивши світлові акценти.

svetovoj decor

Коригуємо приміщення за допомогою світла

Не існує єдиної схеми світлокорекціі залу. Кожне приміщення індивідуально, а значить і підхід повинен бути ретельно підібраним. Завдання світлового оформлення приховати недоліки і виділити важливі елементи. Також можна зонувати величезний простір банкетного залу. Наприклад, зона танців може мати більш приглушене світло, в той час як фотозоні повинна бути яскравою.

Правила освітлення залу:

  • Схема кольорів. Для заливки залу потрібно вибрати два гармонійних кольору. Вони будуть плавно переходити один в одного. Високою популярністю користується поєднання бузкового і блакитного. А ось зелені та помаранчеві кольори краще обходити 10-й дорогою.
  • Тип світлового джерела. Найгірше, що ви можете придумати, це використовувати флуоресцентне світло і перетворити людей в синіх зомбі. Устаткування для підсвічування інтер'єру Правильне світлове оформлення передбачає використання декількох типів освітлення одночасно.

osveshenie zala

У різних зонах банкетного залу можна використовувати різні види:

  • Точкове освітлення. Його застосовують щоб привернути увагу до конкретного об'єкта. Наприклад, молодята під час поцілунку, тостами або виступаючий артист.
  • Світлодіодне освітлення. Використовують для створення романтичної атмосфери. LED-стрічки встановлюються по периметру залу або конструкцій.
  • Галогенове освітлення. Його застосування не скрізь можливо через споживання великої кількості електрики.
  • Відеопроектори. Застосовують для створення малюнків і написів на стінах і підлозі.

svet zala na svadbu

Освітлення весільного залу своїми руками

Ті, хто не може дозволити собі скористатися послугами професійних освітлювачів, можуть застосувати більш прості варіанти:

  1. Свічки. Їх можна розставити на столах або по периметру залу. Останнє модне віяння - свічки, плаваючі в скляних вазах-колбах.
  2. Гірлянди. Цей варіант особливо добре підходить для свят на відкритих майданчиках.
  3. Паперові ліхтарики. Вони дають м'яке розсіяне світло і одночасно займає місце в декорі. Єдиний мінус такого типу освітлення - пожежонебезпека.
  4. Тематичні світильники. В інтернеті можна купити невеликі стилізовані світильники на будь-який смак. Наприклад, дерев'яні для весілля в стилі рустик.
Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній