Весільний розпорядник - рятівник в день весілля

Весільний розпорядник - рятівник в день весілля

Організація весілля власними силами вимагає багато часу і терпіння. Потрібно продумати кожну деталь, постійно стежити за виконанням. І звичайно ж, не хочеться цього робити в день проведення заходу. В даному випадку, просто незамінним є розпорядник весілля, який найкращим чином організує всі процеси, проконтролює чи вчасно приїдуть і зроблять свою роботу виконавці.

Уявіть собі день весілля без координатора. Тільки прокинувшись, не встигнувши випити філіжанку кави, Вам телефонує водій лімузина. Чоловік потрапив в затор, і хоче уточнити, якою іншою дорогою можна доїхати. Через кілька хвилин дзвонять флористи, що привезли квіти і їх потрібно забрати. І тут приїжджає перукар з візажистом, а Ви навіть не встигаєте приділити собі час. Але ж день тільки почався, попереду ще може виникнути безліч незручних моментів.

І тут Вам на допомогу приходить весільний координатор. В день весілля професіонал візьме всі турботи на себе. Координатор на весілля зробить Ваш день святковим, наповненим радістю.

Для чого потрібен весільний помічник?

Координатор - це найкращий порадник, друг, рятівник на весіллі. Він може швидко залагодити будь-яке несподіване питання. Такий професіонал керує всі процеси, починаючи з приїзду виконавців і закінчуючи демонтажем. Професійні агентства пропонують кращих фахівців з великим досвідом роботи. Координатори працюють групами по 1-2 людини, а на великих весіллях - від 5.

Порядок замовлення послуг розпорядника весілля

  1. На першій зустрічі, Ви приймаєте рішення про співпрацю;
  2. Потім слідує підписання договору, де вказується певна дата по броні послуги;
  3. За кілька днів до весілля наречена передає всю необхідну інформацію (імена і телефони підрядників), різні аксесуари;
  4. Зустріч в день святкування.

Чому слід замовляти весільного координатора в агентстві?

  • Там працюють тільки професіонали, які роблять все оперативно і якісно.
  • Агентство бере на себе відповідальність за тих, кого рекомендує.
  • Вони пропонують кілька пакетів послуг з координації весіль, що зручно в ціновому плані.
  • Ви можете не переживати, що в день весілля залишитеся без куратора, навіть якщо хтось із координаторів буде відсутній через хворобу або яким-небудь іншим причинам.

Відмінності весільного координатора від організатора

Весільний організатор займається, безпосередньо, організацією весілля - продумує концепцію і стиль, шукає місце проведення, виконавців і т.д. В обов'язки розпорядника входить координація весільного дня, починаючи з ранку, і закінчуючи пізно вночі. Розпорядник на весіллі контролює всі служби, але не несе відповідальності за послуги, які Ви вибрали. Вартість послуг весільного координатора залежить від досвіду роботи співробітника, обсягу виконуваної роботи.

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній