Як урізноманітнити перший весільний танок?

Як урізноманітнити перший весільний танок?

Весільний танець

Обов'язкова частина будь-якого весілля - це перший танець молодят. Такий танець - це самий справжній ритуал, який демонструє готовність нової пари прожити все життя в гармонії, підтримувати один одного, бути завжди поруч. Іноді підготовка до цього виступу перед гостями, який триває всього кілька хвилин, займає довгі місяці - танець повинен бути повністю ідеальним, і кожен рух в ньому потрібно продумати і вивчити.Наречена в ошатному платті, щасливий наречений, плавні і відточені рухи: перший танець - це прекрасне дійство, яке викликає у багатьох сльози на очах!

Однак танець пари без особливого супроводу - це все-таки досить банально. А на справжньому весіллі, що поєднує серця двох істинно люблячих один одного людей все повинно бути незвично, все повинно залишати абсолютно особливі враження. Спеціально для відчайдушних романтиків, і для тих, кому набридла рутина свят, де всі дії крок за кроком визначає традиція, пропонується можливість поставити танець - шоу з справжнім балетом.

Зрозуміло, першими особами в такому танці все одно залишаться молоді. Композиція буде побудована так, що саме на них прийдеться основна увага гостей, і ніщо не затьмарить їх чудові фігури. Балет стане свого роду підтанцьовкою, загальним фоном, на якому і будуть виступати наречений з нареченою - сценічні костюми балерин і весь фон спеціально будуть продумані таким чином, щоб ні на хвилину не відволікати від них увагу.

А якщо хочете зробити ваш танець яскравим і незвичайним, тоді пропонуємо вам ще кілька ідей, як можна урізноманітнити самий зворушливий і ніжний момент торжества:

Дим що розсіюється - важкий дим стелиться в момент весільного танцю, - це, перш за все незабутня чарівна картина! Повільний, чуттєвий танець в серпанку, заворожує і дозволяє всім присутнім поринути в атмосферу загадкового чаклунства.

Підлоговий фейєрверк - ще один дуже ефектний спосіб прикрасити весільний танець. Холодні фонтани можна використовувати в закритому приміщенні, тому що вони бездимні, але і на відкритому майданчику вони виглядають чарівно, навіть вдень!

Повітряні кулі - красивий і найбільш простий спосіб прикрасити весільний танець. Виглядає дуже романтично! За бажанням молодят, повітряні кулі можуть бути наповнені блискучою мішурою і конфетті.

Хлопавки - один з найбільш красивих спецефектів, який застосовується в першому весільному танці. Мерехтливі і, довго кружляють кольорові конфетті і мішура, надають весільному танцю ефект казкового дощу, який не залишить байдужим нікого з присутніх.

Свічки - розставлені на столах, або на підлозі великим півколом, а для безпеки, краще в лінію позаду танцюючої пари на відстані не менше 2 метрів - виглядають просто казково, легка напівтемрява додає романтики.

Такий танець стане яскравим шоу, самим барвистим моментом на всьому святі, які б пишні номери не були придумані в продовження цього заходу. Танець точно запам'ятається надовго всім - і особливо, молодим. Адже саме для них і заради них і створюється все це свято, все це торжество.

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній