Новорічний корпоратив: кому довірити його організацію?

Новорічний корпоратив: кому довірити його організацію?

Новорічний корпоратив

Для переважної більшості людей Новий Рік - це казкова пора красивих прикрас, бажаних подарунків, смачних страв і веселих вечірок. Але є люди, для яких Новий Рік - пора турбот і клопоту, головного болю і постійного стресу. Це ті люди, на яких покладено організація корпоративів, тобто керівники дитячих установ, відповідальні менеджери по роботі з персоналом у великих компаніях, ентузіасти на державних підприємствах. Їхні проблеми можна зрозуміти, адже організація новорічного свята - складний, що вимагає спеціальних знань, навичок і можливостей процес, як, наприклад, постановка вистави. Справитися під силу професіоналу. Але ж права на помилку немає - не можна зіпсувати Новорічне свято людям, які прийдуть на захід.

Прийти на допомогу і перекласти на власні плечі тягар відповідальності за організацію новорічного свята готові розважальні компанії. Організація свят, це те, чим вони займаються довгі роки. Вони у всіх тонкощах вивчили цей процес, і прекрасно знають деталі кожної аудиторії. Тому найпростіше буде просто замовити ведучого на корпоратив.

Їм чудово відомо, що:

  • Організація новорічного свята для дітей повинна в обов'язковому порядку включати веселі конкурси та рухливі ігри, циркові або театральні номери за участю казкових персонажів, хоровод навколо ялинки, солодкий стіл, роздачу подарунків і, звичайно ж, поява Діда Мороза і Снігуроньки;
  • Організація новорічного свята в форматі корпоративу відноситься до найбільш складних форм проведення Нового Року, тому що завдання виконавців - змусити колективно радіти святу людей, яким остогидло спілкування один з одним по роботі. І добитися цього вдасться лише за допомогою феєричної шоу-програми, яка змусить забути про офіс з його правилами поведінки і перетворить групу втомлених працівників в веселу компанію. Циркові номери, еротичні танці, шоу пародій, запалювати в якому будуть Дід Мороз і Снігуронька увійдуть до літопису підприємства;
  • Організація новорічного свята для веселої компанії - найбільш вдячне завдання, тому як важко уявити собі більш чуйну публіку, ніж компанія друзів. Саму головне в організації Нового Року - вірно вловити настрій публіки і скласти сценарій, відповідний інтересам глядачів.

Довірте ваше свято професіоналам, Креативній Компанії Каприз, щоб цей Новий Рік став самим веселим!

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній