Як вибрати ведучого на весілля?

Як вибрати ведучого на весілля?

Останнім часом все частіше молодята на своє весілля замовляють ведучого, який, власне, і задає ритм всієї вечірки, яка наступає після урочистого моменту. При цьому в обов'язки ведучого входить не тільки розважати конкурсами гостей, і вимовляти тости, але він також повинен залучати до процесу святкування всіх гостей, які знаходяться на весіллі.

Звичайно ж, інструменти у кожного ведучого цілком можуть бути свої, але ось почуття міри і сучасності має бути у кожного, наприклад, ведучий на весілля може придумати досить оригінальні конкурси, і при цьому не надто «напружувати» гостей.

У разі якщо Ви вирішили скромно відзначити своє весілля і на ній будуть присутні тільки найближчі родичі, тоді можна обійтися і без ведучого. А ось якщо на весілля запрошено багато родичів з боку нареченої і з боку нареченого, а також друзі, то звичайно, без ведучого не обійтися.

Багато пар замислюються над тим, ведучий повинен бути чоловік, чи жінка? Чоловікам перевагу віддають за рахунок їх серйозності, і в той же час - харизми. Однак, жінки-ведучі дуже тонко відчувають, який настрій панує на весіллі.

Вибираючи ведучого для весілля, необхідно, по-перше, звернути свою увагу на його досвід роботи. Уточніть, на скількох весіллях він вже був ведучим, з якою кількістю запрошених працював. По-друге, попросіть, щоб ведучий показав Вам кілька весільних відео, на яких він був ведучим. Так Ви зможете побачити його в дії і вирішити, чи підходить Вам його програма, або ж варто пошукати іншого ведучого. Відносно конкурсів, то заздалегідь з ведучим потрібно обговорити, які конкурси варто включити в програму, а які будуть зайвими.

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній