Шатер на весілля : всі за и проти

Шатер на весілля : всі за и проти

Плюси і мінуси використання шатру

Сьогодні дуже часто до нас звертаються клієнти з бажанням організувати захід в шатрі. Використання шатра для проведення різних заходів, особливо весіль, можна побачити в кожній добірці стильних заходів Європи і Америки. Установка шатру дозволяє втілити в реальність воістину розкішні і казкові ідеї.

Агентство з організації свят «Каприз» підбере для вас зручну і, в той же час, мальовничу локацію для проведення торжества в шатрі. Але перед тим, як наважитися проводити свято таким чином потрібно врахувати всі плюси і мінуси.

Мінуси використання шатра

 1. Орендуючи шатер, ви отримуєте збірну конструкцію з металевого каркаса, даху і підлоги. Обов'язково поцікавтеся чи провели власники шатра чистку після попереднього використання. Крім того, розкішний вигляд намет набуває після драпірування його тканинами, що не входить до первісної вартості оренди.
 2. Також вам потрібно буде забезпечити захід технічним обладнанням, без якого неможливе проведення розважальної програми, музичного супроводу і освітлення намету ввечері. Все обладнання вам доведеться також брати в оренду у підрядників.
 3. Обладнання вбиралень. У наметі немає вбиралень та централізованої подачі води, тому, щоб проведення свята було на вищому рівні, вам потрібно буде окремо, подбати про те, щоб поруч були встановлені біотуалети.
 4. Декорування шатра. Прикраса шатра і флористичний декор - ще одна стаття витрат.
 5. Подбайте про те, щоб гостям не довелося утопати в траві, бруді або піску по дорозі від машини до намету. Для гостей без власного транспорту доведеться організувати трансфер до місця свята.
 6. Шатер краще встановлювати на території з охороною, щоб уникнути непроханих гостей. Особливо це стосується заходів з великою чисельністю гостей, де люди можуть бути незнайомі між собою.

Плюси використання намету

 • Наявність вільного місця для проведення виїзної реєстрації шлюбу, якщо це організація весілля або майстер-класів, фотосесій і всіляких квестів, тому що намет у більшості випадків встановлюють на природі, де панують фантастичні пейзажі, озера, річки, лісові масиви або приголомшливий мальовничий ландшафт. Свіже повітря, краса природи, спів птахів - прекрасні атрибути святкового настрою.
 • Створити комфортний мікроклімат в наметі в будь-який час року можна за допомогою кліматичної техніки. Отже не турбуйтесь, якщо раптом піде дощ.
 • Не потрібно займатися купівлею продуктів і замовленням тортів. Віддайте всі турботи про банкет в руки фірми яка спеціалізується на виїзному обслуговуванні. Кейтеринг - це кухня найвищого класу. 
 • Ви можете декорувати свій намет так, як вважаєте за потрібне. Можна не слідувати моді, а просто створити свій улюблений стиль і насолоджуватися святом.
 • Можна розділити зал на функціональні зони, в яких будуть відбуватися заплановані активності: музичні виступи, робота аніматорів з дітьми, кенді-бар, фотозона, активні ігри для дорослих, танцпол.

Отже, ми описали всі підводні камені, що з'являються при оренді шатра для будь-якої урочистої події. На щастя, будь-який з пунктів можна подолати і зробити свято комфортним для всіх гостей.

Наше агентство готове допомогти вам з цим! Читайте наш блог, телефонуйте і заходьте.

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній