Тімбілднг ПриватБанку - 2018

Тімбілднг ПриватБанку - 2018

відео

фото

Тімбілдінг - один з дієвих методів згуртування колег  в неформальній обстановці. Особливо, коли мова заходить про захід за містом на природі, на результат можна покластися беззастережно. Тепла пора року так і манить із задушливих кабінетів, офісів на природу, свіже повітря, до прохолодних водойм. Це відмінний час для відпочинку, організації корпоративних виїздів на пікніки. А щоб провести день ще й з користю, ми пропонуємо своє бачення будування взаємин серед співробітників.

Креативна компанія «Каприз» вкотре взяла на себе сміливість бути організатором одного з найбільш інноваційних банків світу – ПриватБанк.

Нам вдалося   об’єднати  співробітників Волинської та Рівненської області, ознайомити їх з величезною кількістю ігор на спільну діяльність.

Відірватися від робочого місця, переміститися в абсолютно нову обстановку виходить найкраще на природі. Опиняючись в незвичайних умовах, далеко від офісу, колектив має змогу  видати приховані симпатії, мимоволі визначити неформальних лідерів і аутсайдерів. Місцем проведення природного тімбілдінгу вибрали  територію бази відпочинку «Сокіл», що знаходиться неподалік міста Рівне, в соснових лісах. У процесі виконання спільних завдань і змагань між командами, колектив став більш згуртованим і дружним.

Під час заходу нас вдалось:

  • посилити почуття згуртованості, формування стійкого відчуття «ми»;
  • створити мотивацію на спільну діяльність;
  • ефективно використовувати сильні сторони складу команди;
  • в учасників була можливість розподілити ролі в команді для оптимального досягнення результатів;
  • зміцнити авторитет начальства на неофіційному рівні;
  • психологічно розвантажити співробітників.

В наш час тімбілдінг є однією з найбільш перспективних моделей корпоративного менеджменту, які спрямовані на повноцінний розвиток компанії, і в кінцевому результаті є одним з найбільш ефективних інструментів управління персоналом. Згуртування колективу працівників спрямоване на створення груп рівноправних фахівців різної спеціалізації, які спільно несуть відповідальність за результати своєї діяльності і на рівній основі виробляють розподіл роботи в команді.

Відпочинок,розваги,ігри,змагання та вечірка залишили масу приємних спогадів і яскравих вражень. Командоутворення  стало відмінною можливістю підвищити продуктивність роботи і підтримати  взаємовідносини та згуртованість, підживлення командного духу і генератор розвитку кожного співробітника. Систематичність такого заходу перетворив колег в справжню дружну сім'ю, сприяв розкриттю нових талантів.

Телефонуйте: +38 097 159 19 19, +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній