Шаржист - карикатурист на свято

ШАРЖИСТ

ШАРЖИСТ

Художник - шаржист на Ваше свято свято

Фото і відео - це джентльменський мінімум будь-якого свята. Але ми йдемо далі! Шаржист-карикатурщик на святковому заході - ось родзинка! Шаржист-карикатурист виїжджає на:

Це цікаво, модно, незабутньо. Пам'ять про весілля, ювілеї і інші ключові моменти у вашому житті залишиться з Вами назавжди. Шаржист-карикатурист на святі - такого ще не було! Принаймі, у Вас.

Уявіть собі ... Розпал дружньої вечірки - велика кількість гостей, запрошені співаки, танцюристи, музиканти, фотографи. Веселощі, салюти, шум, гам! А в одному куточку скорчилася на стільчику людина з планшетом між ніг і з олівцями в руках, чоловік, оточений публікою. Що б це значило? А ось що: прямо на очах (і, що дуже важливо, на папері) Відбувається диво - люди стають добрими і веселими! Люди, виявляється, вміють усміхатися ... І навіть ті, хто не любить позувати, готові стати в потрібну позу.
В процесі роботи над шаржем не мовчить, чого слід було б очікувати від представника не найбільш розмовного жанру мистецтва. Ми шукаємо краще в людях - їх саму найзаповітнішу посмішку, найцікавіший вираз обличчя. Для цього в хід йде все: жарти, веселі історії.

Працюємо невимушено, людей не напружуємо, при цьому малюємо до 10 шаржів на годину. Шаржі ми малюємо схожі а головне необразливі. Ми намагаємося побачити в людях насамперед внутрішню красу, навіть малюючи на них шарж. Втім, коли нас просять додати «родзинку», ми з радістю це робимо.

У нас Ви можете замовити шаржиста:

  • на свято,
  • на весілля,
  • на заходи,
  • на корпоратив,
  • на дитяче свято,
  • шарж по фотографії
  • на день народження


До речі, випивки та закуски ніколи не буває багато. Але ось біда - коли вони принесені в собі з вечірки, вони чомусь не довго гріють людську душу. А ось дружній шарж від шаржиста-карикатуриста буде завжди нагадувати про веселі і приємні - незабутні події нашої життя!

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування