Агентство з організації святкувань «Каприз»

"Каприз" є одним з лідерів в сфері організації свят в Україні

Ми команда творчих і досвідчених менеджерів з серйозним досвідом організації свят і подій будь-якого ступеня складності. Йдеться про абсолютну увагу до кожної деталі розроблюваного проекту.

Ми пропонуємо креативну візуалізацію та декорування, різноманітність ігрових, розважальних та урочистих частин події, а також увага до кожного його учасника і неможливість надзвичайних ситуацій.

Креативна компанія "Каприз" почала свою діяльність на початку 2007 року і успішно розважає і піднімає людям настрій до сьогоднішнього дня. На сьогоднішній день нашу репутацію становить величезний досвід роботи, чудове існування і вражаюча база Клієнтів, а тепер уже наших друзів. Наша відмінність полягає в тому, що ми беремо на себе відповідальність за успіх задуманих Вами планів і готовність надати свої послуги 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Ми контролюємо всі проекти від початку до завершення і гарантуємо їх неординарність і неповторність.

Залишилося сказати, що ми з радістю будуємо партнерські відносини, тому будь-які пропозиції від організацій і приватних осіб уважно розглянемо і зробимо ВСЕ (!), Щоб в особі "Капризу" Ви придбали надійного партнера і друга!

Наш колектив